Evliliği Kurtarma Formülü

Kötü giden evliliğini kurtarmak için aşağıdaki uzun yazıyı okumaya cesaretin var mı?

İyi günde, kötü günde birlikte olmaya söz vererek, büyük bir mutlulukla adım attığınız evliliğiniz kötüye gitmeye başladığında ne yapacağınıza karar vermek gerçekten çok zordur. Yıllarınızı verdiğiniz eşinizin bir anda sizi bırakıp gidemeyeceğini düşünürken, o kafasında birçok şeyi sonlandırmıştır bile. Yıllar önce her türlü durumda yanınızda olacağına dair söz veren adam, bu sözleri çoktan unutmuş ve ayrılığın yolunu tutmuştur. Artık eve geç geliyordur, nerede olduğunu sorduğunuzda kavga çıkarıyor ve belki de sizi evde bir fazlalık gibi görüyordur.

Çoğu zaman ilişkinizi düzeltmek ve onun ilgisini üzerinize çekmek için kendinize bakıyorsunuz, güzelleşiyorsunuz ama yine de o sizi hiç fark etmiyordur. Üstelik eşinizin başka biriyle flört etmesi, eve gelmemesi, evde bağırıp çağırması, sizi aşağılaması gibi durumlarla bile karşılaşıyorsunuzdur. İşten eve geldiğinde size boş bakan gözler ve her an kavga çıkartmaya hazır sinirli bir suratla karşınızda duran adam sizin hayat arkadaşınız değil de, sanki düşmanınız gibi hareket ediyordur.  Aslında bu durumun sizinle veya dış görünüşünüzle çok fazla alakası yoktur. Bu durum daha çok eşinizin size karşı olan bilinçaltı ile ilgili bir sorundur. Yoksa çirkin kadınların yakışıklı eşleriyle el ele gezmelerine ve güzel kadınların aldatılıp mutsuz yaşamalarına şahit olmazdık değil mi?

Sevdiğiniz adamla yollarınızı ayırmak ve ardından gelecek onsuz yaşam, hem maddi hem de manevi olarak hayatınızın en zor dönemlerini geçirmenize neden olur. Fakat bu sorunlu evlilik içinde direnip boşanmaz iseniz, bu defa da evde yapayalnız ve mutsuz bir hayat yaşamaya mecbur kalırsınız. Kağıt üstünde kocanız vardır ama o koca sizi ne duygusal yönden tatmin eder ne de cinsel yönden. İsterseniz dünyanın en güzel kadını olun, sizi kadın yerine koyup ilgilenmez, ne yaparsanız yapın sizi fark etmez, hatta elinizi bile tutmaz. Bu adam artık hiçbir şeyinizi paylaşamadığınız, size evlilik hayatını cehenneme çeviren sinirli bir yabancıdan öteye gidemez. Üstelik eşinizle aranızdaki geçimsizlik en çok da çocuklarınızı etkiler. Huzursuz, mutsuz, birbirine saygı ve sevgisi olmayan anne ve babadan oluşan evlilik ortamı çocuğun ruhsal gelişimini oldukça kötü etkiler.

Ama sanmayın ki, sizinle arası iyi değil diye eşiniz de mutsuz, hayatından ödün veriyor ve aranızın düzelmesini bekliyor. Erkekler her türlü durumda kendilerini hem maddi hem de manevi olarak tatmin etmeyi bilirler. Üstelik erkekler her durumda kendilerini haklı görecek sebeplere sahiptirler ve toplum asla onları yadırgamaz. Unutmayın ki, Olan her zaman evde yapayalnız kalan kadına olur, ne gidebilir, ne de kalabilir…

Bir taraftan böyle yaşamayı bir kenara bırakıp boşanmaya karar verseniz, bu karar size ve varsa çocuklarınıza hem maddi hem de manevi büyük zararlar verir. Çünkü boşanmak bir aile için önemli bir yaşam krizidir. Boşanmanın getirdiği mutsuzluk kimi zaman kadınları ve çocukları depresyona bile sokar. Nafaka davaları, çocukların velayeti, avukat ücretleri, mahkemelerde yaşanan gergin ortamlar sizi çok yıpratır. Ayrıca toplumumuzda boşanan kadınlara yönelik baskı sizi hiçbir zaman rahat bırakmaz. Üstelik boşandıktan sonra yeni birini tanımak, ona alışmak ve yeni bir başlangıç yapmak gerçekten çok zordur. Şunu unutmayın ki, boşanmak en çok erkeklerin işine yarar. Çünkü eşinden ayrıldıktan sonra özgürlüğün tadını çıkaranlar kadınlar değil, erkeklerdir. Bu sebeple evliliğinizin artık eskisi gibi olmayacağını düşünüp, boşanmak yerine mücadeleyi seçip kocanızı eve döndürmek en çok sizin işinize yarayacaktır.

Aslında eşinizin size geri dönmesini sağlamak hiç de zor değildir. Onun size geri dönmesi için ona yalvarmak, ondan sevgi dilenmek zorunda değilsiniz. Eşinizi geri kazanmak için, sadece onun sizi yeniden istemesini sağlayacak birkaç psikolojik taktik bilmeniz yeterlidir.  Size karşı onun bilinçaltını etkileyecek bu psikolojik taktikler ile onu kısa sürede istediğiniz kıvama getirebilir, ve onu affetmeniz için size yalvarmasını sağlayabilirsiniz.

Eşinizin yalvararak size geri dönmek istemesini sağlamak için Angelina Jolie kadar güzel olmanıza gerek yoktur. Hatta ortalamanın altına bir dış görünüşe bile sahip olabilirsiniz. Burada yapılması gereken şey, onun sizi yeniden istemesini sağlamaktır. Onun sizi istemesini sağlamak için onun bilinç altını size karşı olumlu yönde etkilemek gerekir. Neyse ki erkeklerin bilinçaltını etkilemek son derece kolaydır. Ona karşı uygulayacağınız birkaç basit psikolojik taktik ile kısa sürede onun bilinçaltını etkileyebilir ve size karşı daha önce hiç olmadığı kadar istek ve arzu duymasını sağlayabilirsiniz. Çünkü erkek DNA’sı, karşı cinsten gelen sıradışı ama etkili psikolojik taktiklere karşı koymaya uygun değildir..!

Eşinizin bilinç altını etkileyerek size geri dönmesini sağlayacak bu taktikleri öğrenmek için profesyonel bir destek alabilirsiniz. Örneğin; bunun için uzman bir ilişki terapistine veya evlilik danışmanına gidebilir ve ondan yardım isteyebilirsiniz. Tabi bu tür desteğin işe yaraması için en az 10–12 seans gerekmektedir. Her bir seansın yaklaşık 150–20 TL civarında olduğunu düşünürsek, bunun oldukça pahalı bir yöntem olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik bu tip profesyonel destek veren uzmanlar, genellikle seanslara eşinizle birlikte katılmanızı da ister. Tabii eşinizi ikna etmek de ayrı bir zorluktur. Çünkü erkekler evlilikleri ile ilgili hiç tanımadıkları kişilerle konuşmaktan hoşlanmazlar.

Peki kötü giden evliliğinizi kurtarmak için yapabileceğiniz başka birşey yok mu? Elbette var. Kötü giden evliliğini kurtarmak ve mutlu bir yuvanın kapılarını yeniden aralamak isteyen hanımlar için hazırlamış olduğumuz “Evliliği Kurtarma Formülü” adlı e-kitaptan bahsetmek istiyorum. Evliliğinizin bu sancılı dönemlerini kolaylıkla ve başarıyla atlatmanız için ne yapmanız gerektiği ile ilgili size yol gösterecek olan Evliliği Kurtarma Formülü, profesyonelce hazırlanmış bir evlilik kurtarma rehberidir. Bu rehber, eşinizin size karşı bilinçaltını olumlu bir şekilde etkileyip, size yeniden arzu ile geri dönmesini sağlayacak birçok psikolojik taktikten oluşmaktadır.

Evlilik danışmanlarından profesyonel destek almak gibi pahalı ve zahmetli ya da evliliğinizi sonlandırmak gibi istenmeyen yöntemler denemeden önce, Evliliği Kurtarma Formülü’nden yararlanmak çok daha mantıklıdır. Çünkü Evliliği Kurtarma Formülü, evlilik danışmanları ve ilişki terapistlerinin kullandıkları yöntemlerden esinlenerek hazırlanmış olup, evliliği kötü giden binlerce çiftin yuvasının kurtulmasını ve bir ömür sağlam temeller ile yoluna devam etmesini sağlamıştır.

Evlilik, kadın ve erkekten oluşan iki taraflı bir müessesedir. Bu müessesenin sağlıklı bir şekilde devamlılığını koruyabilmesi için iki tarafın da kendini birbirinin yerine koyabilmesi yani empati yapabilmesi gereklidir. Bu sebeple, evlilikte yaşanan olayları, hem erkek hem de kadın bakış açısıyla göreme yeteneğini kazanmak oldukça önemlidir. Evliliği Kurtarma Formülü ile evliliğe her iki tarafın perspektifinden bakma şansı elde edebilir ve evliliğinizdeki sorunlara eşinizin gözü ile bakabilirsiniz.

Şunu bilmelisiniz ki, eşinizin artık sizi istememesi sizin değişmiş olmanızdan değil, eşinizin bilinçaltının size karşı olumsuz yönde değişmiş olmasından kaynaklanmaktadır. Dolayısıyla kendinizde yapacağınız değişiklikler muhtemelen çok fazla işe yaramayacak, hatta çoğu zaman eşiniz tarafından fark edilmeyecektir bile. Bundan dolayı Evliliği Kurtarma Formülü, “zayıflayın, güzelleşin ve eşiniz size geri dönsün” gibi sıradan bilgileri değil, eşinizin bilinçaltını size karşı olumsuzdan olumluya çevirecek, basit, pratik ama son derece etkili taktikleri içermektedir. Kocanızı geri döndürmek ve her şeyden önemlisi kendinize bağlamak için yüzeysel bilgilerden çok, onun psikolojisine inecek daha derin taktiklere ihtiyacınız vardır. Evliliği Kurtarma Formülü bu konuda size en iyi desteği sağlayacaktır.

Toplamda 20 bölümden oluşan ve sizi her aşamada adım adım yönlendiren Evliliği Kurtarma Formülü sayesinde en kolay ve  hızlı bilinçaltı tekniklerini kullanarak eşinizi etkileyip, kötü giden evliliğinizin feraha çıkmasını sağlayabilirsiniz. Uzun süren gözlemler, araştırmalar ve tecrübeler sonucunda hazırladığımız Evliliği Kurtarma Formülü, kocanızın sizi yeniden arzu etmesi, değerinizi anlaması ve sizi vazgeçilmez olarak görmesi üzerine kuruludur.

Belki evliliğiniz başlangıçta çok iyi gidiyordu ve sonradan bozuldu. Belki de başlangıçtan beri hiç ama hiç iyi günler göremediniz. Her iki durumda da evliliğinizdeki sorunları çözmek için eşinizin psikolojisine inerek, onun bilinçaltını etkilemeniz gerekmektedir. İşte Evliliği Kurtarma Formülü tam da bu noktada eşinizin bilinçaltını etkileyecek formülleri size öğreterek, yuvanızı korumanıza yardımcı olacaktır.

Özetle, eşini seven ve ondan ayrılmak istemeyen, ama nasıl bir yol izleyeceğini bilemeyen kadınlar için büyük bir yol gösterici olan Evliliği Kurtarma Formülü, birçok bilinçaltı etkileme yöntemini kullanarak en kısa sürede eşinizi yeniden size ve yuvanıza döndürmenize yardımcı olacak ve bir ömür mutlu bir evlilik yaşamanızı sağlayacaktır. Üstelik ihtiyacı olan tüm kadınların yararlanabilmesi için oldukça uygun bir fiyata satıyoruz.

Sipariş vermek hızlı, kolay ve güvenilirdir!

E-kitabı 1 dakika içinde bilgisayarınıza, tabletinize veya telefonunuza indirebilirsiniz!

 

NORMAL FİYATI 49 TL

 

**  KISA BİR SÜRE İÇİN YALNIZCA 9 TL  **

 

Evliliği Kurtarma Formülü

Hemen Satın AL!

Sipariş Vermek İçin

Evliliği Kurtarma Formülü’nü satın alırken ödemenizi kredi kartı ile yapabilirsiniz. Ödemeler, SSL güvenlik sertifikalı Google Book Store üzerinden gerçekleşmektedir. Bundan dolayı kredi kartınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Uyumluluk: Tüm akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar ile uyumludur.

Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook